ХХII НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ

БСФДЛРГ

ГР. СОФИЯ, ЗАЛА АРЕНА АРМЕЕЦ  

 

П Р О Т О К О Л

ЗА КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ПО ВИДОВЕ СПОРТ

 

ТЕНИС НА МАСА

 МОМЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Венци Цветков„Асен Златаров“Враца
2.Иван Породински„Ангел Узунов“Ракитово
3.Дончо Пачев„Българка“Стара Загора

 

МОМИЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Руска Лин Сяоюн„Любчо Баръмов“с. Доганово
2.Станислава Стоянова„Конст.Ляпчева“Долна баня
3.Камелия Миткова„Христо Райков“Габрово

 

ЮНОШИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Сейхан Али„Д.Басарбовски“Русе
2.Рожън МанкотияСУПЦс.Овча могила
3.Сашо Драганов„Мария Терезия“Стара Загора

 

ДЕВОЙКИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Сладжана ДимитроваСУПЦс.Овча могила
2.Галя АнгеловаСУПЦс.Овча могила
3.Гина Йорданова„Д.Басарбовски“Русе

 

БАДМИНТОН

МОМЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Цветелин Джамбазов„Асен Златаров“София
2.Ангел Козинаров„Асен Златаров“Якоруда
3.Дурян Ахмед„Христо Райков“Габрово

 

МОМИЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Красимира Рангелова„Олга Скобелева“Пловдив
2.Джанет Чавдарова„Кн.Мария Луиза“Пловдив
3.Дженифър Чавдарова„Кн.Мария Луиза“Пловдив

 

ЮНОШИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Стоян Петров„Петър Димитров“с. Първомай
2.Цветелин Сребрин„Олга Скобелева“Пловдив
3.Кемрян ПавловСУПЦс.Овча могила

 

ДЕВОЙКИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Елонка Харизанова„П. и М. Велкови“Велико Търново
2.Лолита Артюхова„Кн.Мария Луиза“Пловдив
3.Тони ГеоргиеваСУПЦс.Овча могила

 

 ЛЕКА АТЛЕТИКА

 МОМЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Дамян Петров„П. и М. Велкови“Велико Търново
2.Наско Найденов„Надежда“Белоградчик
3.Иван Христов„Кн.Мария Луиза“Пловдив

 

МОМИЧЕТА

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Антоанета Димитрова „SOS селище“Велико Търново
2.Джанет Чавдарова„Кн.Мария Луиза“Пловдив
3.Славина АлександроваСУПЦс.Овча могила

 

ЮНОШИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Бенесия Хамид„Милосърдие“Лом
2.Павел Калинов„Надежда“Белоградчик
3.Исус Чавдаров„Мария Терезия“Стара Загора

 

ДЕВОЙКИ

КласиранеИме и фамилияДомГр./с
1.Лиляна Георгиева„Кн.Мария Луиза“Пловдив
2.Аксиния СавоваКСУДСРоман
3.Пенка Чавдарова„Мария Терезия“Стара Загора


БАСКЕТБОЛ 3 на 3

 МОМЧЕТА

 Класиране

ДомГр./с
1.„Ангел Узунов“Ракитово
2.„Петър Димитров“с. Първомай
3.ЦНСТ „SOS селище“Велико Търново

 

МОМИЧЕТА

 Класиране

ДомГр./с
1.„Асен Златаров“Враца
2.„Княгиня Мария Луиза“Пловдив
3.„Петър Димитров“с. Първомай

 

ЮНОШИ

 Класиране

ДомГр./с
1.„Ангел Узунов“Ракитово
2.„Петър Димитров“с. Първомай
3.СУПЦс.Овча могила

 

ДЕВОЙКИ

 Класиране

ДомГр./с
1.„Петър Димитров“с. Първомай
2.„Христо Райков“Габрово
3.СУПЦс.Овча могила

 

 МИНИФУТБОЛ

 МОМЧЕТА

 Класиране

ДомГр./с
1.„Любчо Баръмов“с. Доганово
2.„Мария Терезия“Стара Загора
3.„Д.Басарбовски“Русе

 

 

 

ВОЛЕЙБОЛ

 СМЕСЕНИ ОТБОРИ

 Класиране

ДомГр./с
1.„Никола Вапцаров“Завет
2.„Олга Скобелева“Пловдив
3.„Христо Райков“Габрово

 

 КРАЙНО КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ:


КласиранеДомГр./с
1.„Княгиня Мария Луиза“Пловдив
2.СУПЦс.Овча могила
3.„Петър Димитров“с. Първомай

 

 

На всички състезатели и отбори, класирали се до трето място бяха връчени медали и индивидуални награди, а на 3-те отбора – комлексни победители – купи.